Nowy Guma Ripper Robinson LONGINUS 10cm Clown Shiner Zobacz większe

Guma Ripper Robinson LONGINUS 10cm Clown Shiner

50-LRL-100-CL-SH

Nowy produkt

Guma Ripper Robinson LONGINUS 10cm Clown Shiner

Więcej szczegółów

50 Przedmioty

3,70 zł brutto

Więcej informacji

Guma Ripper Robinson LONGINUS 10cm Clown Shiner

Producent: Robinson

Kod produktu: R-50-LRL-100-CL-SH

Specyfikacja:

  • Produkt: Guma spinningowa
  • Model: Longinus
  • Kolor: Clown Shiner
  • Długość [cm]: 10
  • Waga [g]: 8
  • Jednostka sprzedaży: 1 sztuka
  • Liczba sztuk: 1

ROBINSON to polska firma działająca na rynku wędkarskim. Oferta tej firmy obejmuje produkty dla wszystkich grup wędkarzy – zarówno wyczynowych, jak i łowiących rekreacyjnie.

Od ponad 30 lat oferuje najwyższej jakości produkty wędkarzom w Polsce i na całym świecie. W tym czasie do wędkarzy na całym świecie trafiło ponad dwa miliony wędzisk oraz cztery miliony kołowrotków.

W odpowiedzi na rosnące potrzeby wędkujących, od dłuższego czasu, Robinson wprowadza na rynek produkty klasy Premium. Ich wykonanie, jakość i niezawodność spotykały i spotykają się z szerokim uznaniem. Ponadto z pomocą czołowych wędkarzy, reprezentujących różne dziedziny wędkarstwa, w ofercie tej firmy pojawiły się specjalistyczne linie produktów: Carpex, SeaFox oraz VDE- ROBINSON.

Od ponad 30 lat marka ROBINSON jest wyłącznym dystrybutorem najlepszych na świecie zanęt i dodatków Marcel Van den Eynde. Promując najnowocześniejszy, wysokiej jakości sprzęt, firma ta rozszerza bazę światowych i rodzimych projektantów oraz ambasadorów marki. Warto w tym miejscu wspomnieć, że rok 2021 był dla wyjątkowy pod względem sukcesów dla wędkarzy wyczynowych, którzy biorą aktywny udział w projektowaniu sprzętu sygnowanego logiem VDE-ROBINSON. Anna Roguska-Jurek zdobyła w Holandii drużynowe mistrzostwo oraz indywidualne wicemistrzostwo świata kobiet w wędkarstwie spławikowym, a klub Robinson świętował zdobycie wicemistrzostwa świata w Serbii.

Produkty powiązane

6 innych produktów w tej samej kategorii: